Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Нові горизонти для людей поважного віку (ГО `Інгулецька районна організація ветеранів`)

Актуальність

Соціальні й економічні реалії сьогодення вказують на необхідність підтримки з боку держави такої категорії населення як люди літнього віку, оскільки вони потребують особливої уваги, підтримки та захисту. Для соціально-незахищених груп населення уряд створює спеціальні заклади соціального обслуговування, в яких людина літнього віку могла б задовольнити власні потреби (психологічні, медичні, соціальні, освітні).

Пріоритетним напрямком удосконалення діяльності територіального центру нашого району є розширення надання соціальних послуг:

  • розкриття особливостей інноваційних методів і форм організації соціальної роботи з людьми похилого віку, впровадження університету «Третій вік».

  • зміцнення матеріально-технічної бази.

Перелік заходів

Головними в успішній реалізації таких заходів в територіальному центрі повинні бути:

  • види дозвіллєвої діяльності, що орієнтуються на творчу активність особистості (танцювальні вечори, виступи аматорських колективів, концерти за участю самодіяльних ансамблів та хорових колективів);

  • фізкультурно-оздоровча діяльність (заняття на тренажерах, гра з м’ячем, настільні ігри) для зміцнення здоров’я, протистояння старінню організму, підтримання належної фізичної форми;

  • створення “хобі-груп” на основі спільних художніх, естетичних, релігійних, літературних та інших інтересів, любительських і клубних об’єднань за інтересами, що урізноманітнюють палітру культурної діяльності людини;

  • задоволення потреби в людському спілкуванні (дискусії, бесіди, прогулянки, які позитивно впливають на загальний стан здоров’я, життєвий тонус, психіку людини похилого віку).

Результати реалізації

  • Покращення емоційного, психологічного, фізичного стану отримувачів соціальної послуги;

  • Поліпшення фізичного стану здоров’я, отримання порад і консультацій.

На сьогодні, на жил.масиві Південного ГЗК мешкає близько 7000 пенсіонерів та 520 інвалідів. Це значна кількість людей, яка вказує на необхідність створення умов для підтримки цієї категорії громадян. У територіальному центрі соціального обслуговування №1 в Інгулецькому районі на обслуговуванні знаходяться близько 980 пенсіонерів та інвалідів.

Обсяг коштів та джерела фінансування

Розрахункова вартість проекту становить - 99 000,00 грн.

Джерело фінансування : 90 000,00 грн. за рахунок міського бюджету, 9 000,00 грн. за рахунок Інгулецької районної організації ветеранів.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради