Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Домашній затишок – запорука здорового та щасливого суспільства (ОСББ `Добнобудівників 2, корпус 2`)

Актуальність

У суспільстві сформувалась невірна думка про умови життя у гуртожитку . Більшість людей вважають життя у гуртожитку не комфортним, певний стереотип даного закладу міцно закріпився в соціумі після багатьох фільмів та телепередач, які з не найкращої сторони висвітлюють низький рівень життя мешканців гуртожитку та стан самого будинку.

Наш приклад стане стимулом для інших гуртожитків, які знаходяться у нашому місті і потребують як найскорішого ремонту будинку,  їх нараховується - 32 гуртожитка. За допомогою ремонту, нашого бережного відношення та постійного вдосконалення, надасть змогу довести, що гуртожиток – це велика та дружна родина , де народжуються та зростають здорові та щасливі люди , а умови життя набагато кращі ніж у квартирних будинках.

У нашому гуртожитку 9 поверхів та зареєстровано 701 мешканець –це діти дошкільного віку- 92 чол. ,школярі- 129 чол.  ,молодь- 273 чол., люди середнього та похилого віку – 209 чол.

 

Перелік  заходів

У січні 2016 року були виділені бюджетні кошти для капітального ремонту даху нашого гуртожитку, який заплановано на травень 2016 року, що дає можливість у подальшому запобігти аварійних ситуацій на стелях, тому косметичний ремонт у гуртожитку буде доречним: часткова заміна лінолеуму-0.63м.кв. та плитки-0.63м.кв. на підлозі в холах та ліфтових; фарбування стелі, стін ,балконів на 3-му,8-му,9-му поверхах-1.728м.кв.; сходових клітин - 9 поверхів-0,576м.кв.;  установка нових енергозберігаючих вікон -11шт; заміна звичайних електричних плафонів для освітлення на світлодіодні – 126шт.; ремонт стін центрального входу.

 

Результати  реалізації

Зроблений косметичний ремонт дає можливість жити в комфортних умовах. Заміна аварійного покриття підлоги дає можливість уникнення нещасних випадків та травматизму мешканців.

Частковий ремонт та установка нових енергозберігаючих вікон – це теплоізоляція та заощадження коштів об’єднання.

Заміна звичайних електричних плафонів освітлення на світлодіодні  світильники дає можливість економії  електроенергії,  (термін експлуатації світлодіодних світильників чотири роки та споживання електроенергії 12в за годину, тоді як звичайна лампа споживає електроенергії 60в за годину та має погодинний термін експлуатації ).

 

Обсяг  коштів  та  джерела  фінансування :

199999,46 тис .грн. – бюджет  міста;

22880,06 тис. грн.- власний  внесок.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради