Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Затишок (ОСББ `КР Кропивницького 95`)

Будинок № 95 по вул. Кроптвницького розташований в Жовтневому районі м. Кривого Рогу. В грудні місяці 2015 року за рішенням загальних зборів мешканців будинку створено об’єднання співвласників багатоповерхового будинку ОСББ «КР Кропивницького 95».

  • це 5-ти поверхова будівля, 10 під'їздів в яких знаходиться 148 квартири та проживає 358 чоловік. , з них 107 чол. - пенсіонери, що складає 29% від загальної кількості мешканців.

Будинок введений до експлуатації в 1971 році, капітальний ремонт в будинку не проводився. Сілами мешканців будинку був встановлений лічильники теплової енергії, та підтримується належний стан будинку.

За період опалювального сезону значна кількість теплової енергії витрачається по причині проникнення холодного повітря крізь нещільне прилягання віконних коробок до отворів стін, між рамою і стулкою, а також у місцях закладання скла, це веде до витрат тепла.

Досягти цієї мети можливо, після встановленням енергозберігаючих металопластикових вікон з сучасними склопакетами. Склопакет не лише допоможе позбутися протягів, він також утеплить будинок в цілому, оскільки вакуум між склом найнадійніший тепло ізолятор, а також усуне додаткові фінансові витрати на фарбування та заклеювання вікон

Аргументів на перевагу саме цього проекту було достатньо. Впровадження проекту значно покращить екологічний та санітарний стан у середині будинку.

Закупівля металопластикових вікон з енергозберігаючим склопакетом Віконні блоки розміром 1500*900 40 шт. На загальну суму 300,0тис.грн.

Джерела фінансування - міський бюджет 200,0 тис.грн. кошти ОСББ 100,0тис.грн.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради