Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Сучасний індивідуальний тепловий пункт – як запорука ефективного використання теплової енергії (ОСББ `Муравейник -2`)

Актуальність проекту

В останні роки, у зв'язку зі значним підняттям цін на теплову енергію, виникла потреба в організації якісного та раціонального використання тепла, як на уводі в тепловий пункт, так і при розподілу його по внутришньобудинковим мережам. На сьогоднішній день одним з основних заходів, який зможе вирішувати цю задачу, в сучасному енергоефективному будинку, є встановлення індивідуального теплового пункту (надалі ІТП). ІТП дозволить економно використовувати теплову енергію, в залежності від температури навколишнього повітря, раціонально розподіляти теплоносій у внутрибудинковій системі опалення при цьому не погіршуючи комфорних умов проживання для  мешканців квартир багатоповерхового будинку.

 

Перелік заходів проекту

В ході виконання проекту буде розроблена проектно-кошторисна документація, підібране і встановлене сучасне енергоефективне обладнання в індивідуальному тепловому пункті житлового будинку.

 

Роботи по даному проекту

В ході виконання робіт будуть встановлені балансувальні вентилі,частково замінені труби системи опалення, які знаходяться у підвалі на сучасні поліпропіленові, відсічні засувки, буде замінена теплоізоляція трубопроводів, встановлене нове сучасне енергоефективне обладнання ІТП (включаючи насоси, теплообмінник, регулятор температури та ін.), яке забезпечить гідравлічно-стійкий режим у тепловій мережі будинку, що призведе до більш досконалого опалення квартир.

 

Результати реалізації проекту

Від реалізації даного проекту очікуються загальна економія витрат на опалення житлового будинку в розмірі 15-30% на рік за рахунок зменшення теплових втрат, виключення витоків теплоносію, більш якісного і раціонального використання теплової енергії, відповідно до погодних умов та збалансованій подачі теплоносія до кінцевого споживача;

 

Обсяг коштів та джерела фінансування

Загальний обсяг фінансування даного проекту складе 315000,00 гривень. Фінансування планується здійснювати за рахунок Конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» у розмірі 283000,00 гривень та власні кошти мешканців житлового будинку – 32000,00 гривень.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради