Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Благоустрій берегової зони ставка №3 по вул. Невська (БФ `Ветеран`)

Всі розвинуті країни світу  одностайно визнали необхідність приділити особливу увагу сучасним відносинам людини і природи, що за останні десятиліття набули загрозливого руйнівного характеру. За даними ЮНЕСКО за весь історичний період свого існування людство втратило більше двох мільярдів гектарів плодоносного ґрунту, забруднення вод Світового Океану набуло катастрофічних масштабів. Людство з розвитком цивілізації стрімко наближає руйнування природної екосистеми Землі, що може призвести до непередбачуваних наслідків не тільки якісної, а й кількісної складової життя.

Наше велике промислове місто, нажаль, не є винятком  сучасної екологічної проблеми. Розвиток промисловості, збільшення кількості населення зумовили суттєве погіршення оточуючого середовища та нормальних умов життєдіяльності громадян. Проблема зелених масивів міста (парків, лугів, берегових зон річок та ставків) –  одна з найважливіших екологічних та природоохоронних. Рослинність і водойми є найважливішими екозберігаючими та ековідновлюючими системами та джерелом естетичного, здорового відпочинку містян.  Тож, необхідність збереження та благоустрою природних біосферних ресурсів очевидна.

В сучасному місті, благоустрій і озеленення є складовою загального комплексу заходів, що мають велике значення в екологічному та соціальному житті криворіжців. Питань екології та відновлення природних зон неодноразово торкалась міська влада та громадськість міста, проблеми відновлення, благоустрою та розвитку місцевих природних ресурсів є невід’ємною складовою стратегії розвитку міста.

Проектом «Невська – Ставок №3» передбачено благоустрій берегової зони, а саме  встановлення малих архітектурних форм: лави для відпочинку, роздягальні, урни, малий пірс, тощо; відновлення піщаного берегу ставка; облаштування зони відпочинку та пішохідних доріжок тротуарною плиткою.

Результатом реалізації проекту є впорядкування зони активного, організованого, змістовного відпочинку та створення комфортних екологічно виправданих умов для оздоровлення населення, поліпшення санітарно-гігієнічних умов, часткове вирішення проблеми забруднення берегової лінії.

Загальний бюджет проекту складає 403,616 тис. гривень з урахуванням розробки проектно-кошторисної документації, придбання необхідних матеріалів  та сировини, комплектів малих форм та робіт з благоустрою, озеленення, монтажу обладнання.

Джерела фінансування:

363,254 тис. грн. – за рахунок бюджету конкурсу;

40,3616 тис. грн. (10% від загальної вартості) – нефінансовий внесок (надання техніки, обладнання, нематеріальні ресурси) конкурсанту та організації-партнера.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради