Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Ігровий музичний фільм `Українська честь` (ГО `Кривбасфільм`)

Для увічнення пам'яті, ветеранів війни, учасників бойових дій,по мотивам пісні народного артиста України, Олега Гаврилюка «Украинская честь», створюється короткометражний ігровий музичний фільм “Українська Честь”. В ньому розповідається про спадкоємність поколінь ветеранів війни, де присутня честь, відвага, героїзм.

Актуальність

Вшанування людей,які, віддали своє життя за мир в Україні, бійців що до останньої каплі крові, відстоювали сою рідну землю. Ця тема завжди актуальна в Україні, та далеко за межами країни.

Перелік заходів

 

Фільм буде зроблений до 25 грудня, безрадісна, траурна пам'ятна дата. Дата, яка стала фатальною і переломною в долях понад 620 тисяч радянських учасників Афганської війни, мільйонів їхніх родичів і друзів, і в цілому колишнього Радянського Союзу.

Результати реалізації

 

Проект, ігровий музичний фільм “Українська честь”, стане прологом, будь-якого заходу, пов’язаного з ушануванням ветеранів війни.

ГО «КРИВБАСФІЛЬМ», зможе подарувати фільм, всім зацікавленим організаціям, які проводять заходи, пов’язані з ушануванням ветеранів війни.

Обсяг коштів та джерела фінансування.

Обсяг коштів даного проекту складає 236 587 грн. (двісті тридцять шість тисяч п’ятсот вісімдесят сім гривень)

Джерела фінансування:

"Громадський бюджет"- 200000грн.

ГО «КРИВБАСФІЛЬМ» - 36587грн.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради