Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Створення центру психологічної реабілітації як складової забезпечення соціальної підтримки та інтеграції учасників АТО з громадою міста (ГО `Криворізьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців`)

Питання психологічної реабілітації учасників АТО – надзвичайно актуальне. За даними голови комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я О.Богомолець, потреба у видах реабілітації демобілізованих учасників АТО складає: медична реабілітація – 59,8%, фізична реабілітація – 29,2%, психологічна реабілітація – 92,3%. Отже здійснення заходів щодо психологічної реабілітації як учасників АТО, так і членів їх сімей є найбільш необхідною потребою. Психологічна реабілітація, профілактика розвитку посттравматичних розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими дозволить учасникам АТО відновити стабільний психологічний стан, виробити ефективну соціальну поведінку, а також зміцнити особистісний та соціальний статус.

В межах проекту плануються наступні ключові види діяльності:

  1. Проведення індивідуальних консультацій та групових занять з учасниками АТО та членами їх сімей з метою їх психологічної реабілітації, які будуть відбуватися у Дзержинському районі за адресою: вул. Якіра,5.

  2. Проведення інформаційних заходів із залученням зацікавлених громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування, інших закладів з метою залучення якомога більшої кількості учасників АТО та їх сімей до процесів реабілітації.

Очікувані результати проекту:

Забезпечення регулярної роботи центру психологічної реабілітації дозволить:

  • підвищити рівень обізнаності учасників АТО та членів їх сімей щодо необхідності отримання психологічної допомоги;

  • забезпечити безоплатне надання психологічної допомоги;

  • надати психологічну допомогу близько 300 учасникам АТО;

  • забезпечити вироблення ефективної соціальної поведінки, відновлення соціального статусу учасників АТО, профілактика безробіття;

  • привернути увагу місцевої влади щодо необхідності створення в місті постійно діючої системи надання психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей;

  • формування у громади міста психологічної пружності та толерантності до викликів сьогодення.

Обсяг коштів та джерела фінансування:

Фінансування проекту планується за рахунок коштів конкурсу «Громадський бюджет» -188220грн., а також за рахунок власного внеску організації – учасника конкурсу30450грн. та його партнерів - 10000грн. Загальний бюджет проекту складає 228670 грн.

Партнери проекту: ТОВ «Інститут прикладної кріології», ГО «Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій та ветеранів АТО», виконком Дзержинської районної в місті ради, виконком Довгинцівської районної в місті ради.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради