Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

`Друге життя – крок назустріч` ГО `Центрально-міська районна організація ветеранів міста Кривого Рогу`

Актуальність проекту

На сьогоднішній день в Центрально-Міському районі проводить свою діяльність районна рада ветеранів, яка нараховує в своїх рядах 14590 людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів. Для проведення масових заходів та організації змістовного дозвілля їм необхідне велике приміщення.

У районі працює територіальний центр соціального обслуговування, в якому обслуговується 2447 осіб похилого віку та інвалідів.

Актуальність проекту полягає в підтримці цих людей, які перебувають у складній життєвій ситуації, хворих, одиноких. Люди похилого віку та інваліди – це люди особливі і ми зобов’язані забезпечити їм належні умови. Підопічні центру займають призові місця на конкурсах, виставках, конкурсах-оглядах. Терміново потребує капітального ремонту актова зала, де проводяться всі культурно-масові заходи.

Для реалізації даного проекту необхідно провести такі заходи: опитування підопічних з метою отримання відгуків стосовно організації проведення ремонту актової зали; придбання необхідних музичних інструментів, відео обладнання, діапроектора, мікрофонів, комплект штор; виконання підготовчої роботи для проведення реконструкції зали; пошук спеціалістів для проведення необхідних робіт; розрахунок, затвердження та виконання проекту та кошторисної документації; закупівля будівельних матеріалів; виконання ремонтних робіт актової зали територіального центру; здійснення контролю за виконанням робіт.

Соціальні інвестиції – державна політика країни на сучасному етапі. А здатність створювати і ефективно використовувати людські ресурси дедалі більше визначає і добробут самих людей нашого міста. Результат реалізації даного проекту залежить від створення сприятливих умов для перебування в приміщенні комунальної установи, від допомоги та підтримки людям, для яких настало друге життя з виходом на пенсію. Тому, так важливо в другому житті зробити крок на зустріч людині, яка цього чекає.

Очікувані результати реалізації даного проекту це:

створення умов для активної діяльності людей похилого віку, інвалідів, одиноких; забезпечення підтримки місцевою владою розвитку сфери культури з залученням до культурно-масових заходів людей похилого віку та ветеранів.

Обсяг коштів та джерела фінансування.

Загальна сума коштів на даний проект складає всього 155367 грн. за рахунок міського бюджету (з них: за рахунок власних коштів учасника конкурсу 15710 грн., за рахунок фонду конкурсу 133552 грн. за рахунок організації – партнера 6105 грн).


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради