Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Регулювання системи опалення-крок до створення комфортного енергоефективного будинку (ОСББ `Муравейник -3`)

Актуальність проекту

В останні роки, коли ціни на теплову енергію, виникла потреба в організації якісного та раціонального використання тепла, як на уводі в тепловий пункт, так і при розподіленні його по внутрибудинковим мережам. На сьогоднішній день одним з основних заходів, який зможе вирішувати цю задачу, в сучасному енергоефективному будинку, є встановлення індивідуального теплового пункту (надалі ІТП). ІТП дозволить економно використовувати теплову енергію, в залежності від температури навколишнього повітря, раціонально розподіляти теплоносій у внутрибудинковій системі опалення при цьому не погіршуючи комфорних умов проживання для  мешканців квартир багатоповерхового будинку.

 

Перелік заходів проекту

В ході виконання проекту буде розроблена проектно-кошторисна документація, підібране і встановлене сучасне енергоефективне обладнання в індивідуальному тепловому пункті житлового будинку.

 

Роботи по даному проекту

В ході виконання робіт будуть встановлені балансувальні вентилі,частково замінені труби системи опалення, які знаходяться у підвалі на сучасні поліпропіленові, відсічні засувки, буде замінена теплоізоляція трубопроводів, встановлене нове сучасне енергоефективне обладнання ІТП (включаючи насоси, теплообмінник, регулятор температури), яке забезпечить гідравлічно-стійкий режим у тепловій мережі будинку, що призведе до більш досконалого опалення квартир.

 

Результати реалізації проекту

Від реалізації даного проекту очікуються загальна економія витрат на опалення житлового будинку в розмірі 15-30% на рік за рахунок зменшення теплових втрат, виключення витоків теплоносію, більш якісного і раціонального використання теплової енергії, відповідно до погодних умов та збалансованій подачі теплоносія до кінцевого споживача.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування

Загальний обсяг фінансування даного проекту складе 297000,00 гривень. Фінансування планується здійснювати за рахунок Конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» у розмірі 267000,00 гривень та власні кошти мешканців житлового будинку – 30000,00 гривень.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради