Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Створення в Кривому Розі умов (побутових) для занять дітей з аутизмом, в тому рахунку сенсорної кімнати ( ГО `Фонд Об`єднаних сердець`)

Актуальність

На сьогоднішній день в Кривому Розі офіційно зареєстровано близько 100 дітей-аутистів. Фактичне їх число ще більше. В місті відсутні умови для реабілітації дітей-аутистів. ГО "Фонд об'єднаних сердець" створений в лютому 2015 року з метою консолідації можливостей та ресурсів для всебічної допомоги сім’ям, які виховують дітей з аутизмом. В січні 2016 року Фонд отримав в безоплатне користування від управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради нежиле приміщення площею 43, 1 кв.м. за адресою вул. Космонавтів, 15. На сьогоднішній день використовувати дане приміщення для виконання цілей організації неможливо в зв’язку з поганим його станом, тобто приміщення потребує поточного ремонту. Відповідно організувати сенсорну кімнату, як один з найбільш дієвих заходів реабілітації дітей з аутизмом, в одному з виділених приміщень на даний момент неможливо. Отже проект має велику актуальність як для сімей, які виховують дітей з аутизмом, так і для усієї громади як приклад боротьби за рівноцінне життя для осіб з обмеженими можливостями.

 

Перелік заходів

  1. Проведення поточного ремонту приміщень (двох кімнат та туалету).

  2. Організація підключення кімнат до електромереж.

  3. Закупівля сенсорного обладнання.

  4. Супровід проекту (бухгалтерський та інформаційний).

 

Результати реалізації

Відремонтовані приміщення (дві кімнати та туалет), на базі яких ГО "Фонд об’єднаних сердець" зможе здійснювати свою діяльність. В одній з кімнат буде обладнана сенсорна кімната для реабілітації дітей з аутизмом.

 

Обсяг коштів

218 480 грн. - загальний бюджет проекту

 

Джерела фінансування

193 800 грн. - міська рада

24 680 грн. - власний внесок


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради