Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Веломарафон “ЗАЛІЗНА СОТНЯ” (ГО `УКРАЇНСЬКА ВЕЛОРОДИНА`)

АКТУАЛЬНІСТЬ

Громадська організація “UBF” має на меті запровадити у нашому місті щорічний захід, який стане візитною карткою нашого міста під назвою веломарафон “Залізна сотня”. Унікальність заходу полягає в тому, що маршрут змагання буде проходити по місцям історичної спадщини та індустріальних ландшафтів Криворіжжя. Безліч учасників веломарафону та гостей міста зможуть побачити неповторні краєвиди, притаманні лише нашій місцевості, та із захопленістю оцінити суворість та красоту Криворізьких ландшафтів.. Участь у “Залізна сотня” зможуть взяти усі бажаючи велосипедисти різного рівня підготовки.

 

ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ

 1. Створити організаційну групу веломарафона “Залізна сотня”;
 2. Розробити маршрут змагання;
 3. Розробити положення змагання;
 4. Розробити метод ідентифікації учасників змагань;
 5. Розробити метод стеження проходження маршруту учасниками змагання;
 6. Розробити методи забезпечення безпечного проходження дистанції учасниками та отримання медичної допомогу на маршруті;
 7. Визначити розташування місць старту та фінішу;
 8. Розробити серію додаткових заходів для учасників з інших міст;
 9. Залучити партнерів та спонсорів;
 10. Скласти договори;
 11. Провести промо кампанію;
 12. Провести веломарафон орієнтовно у вересні.

РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІ

Щоб веломарафон став більш відомим, ми широко розгорнемо інформаційну компанію в ЗМІ та на інтернет ресурсах, розповсюдити інформацію серед спорткомітетів країни. Очікуване охоплення інформаційної компанії по за межами міста - більш ніж 30.000 чоловік, у Кривому Розі не менш ніж 5000 мешканців міста. Запланована кількість учасників біля 600 чоловік. Серед них 200 з нашого міста, 400 приїжджих. Всі учасники під час марафону проїдуть біля 10 індустріальних об'єктів. Заплановане збільшення кількості учасників біля 20-30% щороку. Кількість глядачів на різних проміжках траси, біля 1000 чоловік, всі вони являтимуться як потенційними велосипедистами, так і туристами.

Проведення щорічного заходу дасть змогу зробити нову візитівку міста, допоможе залучити до бюджету Кривого Рогу додатковий дохід та інвестиції, підвищить спортивний статус міста на новий рівень, зробивши його більш відомим у велосипедній та в туристичній спільнотах, залучить городян до здорового способу життя та спорту, збільше обсяг туристів, запропонує городянам цікаве дозвілля, популяризує велосипед як вид транспорту.

Наприклад в Одесі більше 30 років проходить міжнародне велоралі “100 кілометрів по ПОЯСУ СЛАВИ за 10 годин”, яке збирає більш ніж 5000 велосипедистів з різних міст України та світу, а також безліч глядачів та гостей міста. До організації велораллі залучаються прилеглі населенні пункти та їхня місцева громада, що приносить спортивному заходу окрасу великого свята. Це створює своєрідну унікальність цього заходу у веложитті нашої країни. В результаті поповнюється місцевий бюджет Одеси.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування

Сума бюджету проекту веломарафон “ЗАЛІЗНА СОТНЯ” складає 179162 грн.,

в тому числі 101108 грн. бюджетних грошей,

21960 грн – кошти заявника,

56094 грн залучені від партнеру проекту.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради