Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Створення Центру раннього розвитку дитини на базі КПНЗ `Центр дитячої та юнацької творчості `Мрія` (ГО `Інгулецька районна організація УСВА`)

Актуальність проекту

Центр раннього розвитку дитини (далі Центр)  планує охопити дітей дошкільного віку мікрорайону ПівдГЗК, на території якого немає подібних закладів для дітей дошкільного віку. Загальна кількість дітей віком 3-6 років у мікрорайоні - 1140. Створення центру забезпечить розвиток природних здібностей дитини, психологічної стійкості, соціальної адаптації, можливості природного розкриття її таланту, підготовки дітей до навчання у школі. Стане фундаментом для подальшого розвитку дітей в гуртках ЦДЮТ «Мрія».

У центрі планується: робота груп раннього розвитку дитини з використанням сучасних психолого-педагогічних методів, залучення сімей до участі у навчальних проектах, які стосуються виховання дитини у суспільстві; створення школи відповідального батьківства; профілактика здорового способу життя; національно-патріотичне виховання дітей, сім’ї та молоді; відвідування членами сім’ї гуртків за інтересами; проведення тематичних майстер-класів; організація та проведення дитячих та родинних свят, тощо.

Послугами Центру зможуть скористатись також і діти, які не відвідують дошкільні навчальні заклади за станом здоров’я.

 

Перелік заходів проекту

Для реалізації проекту необхідно відремонтувати та обладнати сучасну кімнату для проведення занять з дітьми дошкільного віку.

Для цього планується: складання договору з постачальником,  купівля обладнання,  придбання будівельних матеріалів, ремонт приміщення.

 

Результати реалізації проекту

Результатами реалізації проекту є створення спеціальних умов для успішного раннього та додаткового розвитку дітей, використовуючи сучасне обладнання та наочність.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування

Фінансування проекту планується коштами міського бюджету в розмірі 222000 тис. грн. на придбання обладнання та витратних матеріалів.

Зі сторони громадської організації Інгулецька районна організація УСВА буде зроблено ремонт кімнати, монтаж електропроводки, освітлення,  а

ЦДЮТ «Мрія» забезпечить приміщення, спеціалістів та оплату їх праці, проведе заміну дверей, комутацій та виконає  інші монтажні, слюсарні, столярні роботи.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради