Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Впровадження заходів енергозбереження `Комфортний будинок` (ОСББ `Інгулець-39`)

Проект впровадження енергозберігаючих заходів «Комфортний будинок» спрямовано на виконання рішення виконавчого комітету Криворізької міської ради від 13.04.2016 року № 165 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»».

Актуальність даного проекту полягає в скороченні енергоспоживання і поліпшення якості надаваних послуг. Для реалізації даного проекту планується виконання робіт, спрямованих на термомодернізацію житлового будинку - № 33 по вул. Каткова в м. Кривий Ріг. Ці роботи будуть спрямовані на застосування енергоефективних заходів, що виражаються в заміні старих вікон - міжповерхових сходових прольотів. Крім низьких теплотехнічних характеристик, старі вікна до того ж недостатньо герметичні, а значить у результаті їх заміни при неминучому підвищення вартості енергоносіїв, плата за комунальні послуги зменшиться.

В ході реалізації проекту силами мешканців ОСББ «1нгулець-39» планується виконати демонтаж та вивезення на утилізацію існуючих дерев'яних віконних блоків, встановлених на сходових майданчиках під'їздів. Виготовлення та монтаж металопластикових вікон планується здійснити спеціалізованою організацією-підрядником.

В результаті втілення запланованих заходів ОСББ «Інгулець-39» виконає роботи, спрямовані на термомодернізацію багатоповерхового житлового будинку; скоротить енергоспоживання і поліпшить якість наданих послуг; отримає економічний ефект, внаслідок якого зменшить суми до оплати за опалення.

Для реалізації цих робіт, спрямованих на термомодернізацію житлового будинку, ОСББ «Інгулець-39» потребує цільового фінансування в розмірі - 67 000, 00 (шістдесяти семи тисяч) гривень. З яких, суму у розмірі - 60 300, 00 гривень планується залучити за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до конкурсу проектів «Громадський бюджет», а сума в розмірі 6 700, 00 - буде власним внеском мешканців будинку, в особі - ОСББ.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради