Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Енергозберігаючі заходи - запорука добробуту (ОСББ `Кропивницького 19`)

Кривий Ріг є одним із самих енергоємних міст області, тому має невідкладну потребу в скороченні енерговитрат. І ми, як невід'ємна частка, повинні докладати будь-яких зусиль до зменшення витрат використання ресурсів. Адже житлово-комунальне господарство на сьогодні залишається однією з найбільш енергоємних сфер господарювання у нашій державі. В той же час ця сфера є однією з найбільш технологічно відсталих та непривабливих для інвестування. Зміна наявної ситуації потребує першочергового вирішення, тому популяризація успішного досвіду, що вже існує на місцевому рівні, сприятиме приверненню уваги до проблеми з одного боку органів влади, налагодженню конструктивної співпраці місцевої влади, бізнесу і громадськості.

Питання енергозбереження та енергоефективності сьогодні надзвичайно актуальні для України, і недостатня увага до них спричиняє як відчутні економічні, так і негативні екологічні наслідки. Зокрема у сфері житлово-комунального господарства України найбільшого поширення набула проблема надмірного споживання енергоресурсів, причинами якого є в основному традиційна відсутність культури енергозбереження, а також застарілість технологій та фізична зношеність обладнання, що використовується у житлово-комунальному господарстві. Енергоефективність є одним з головних показників розвитку економіки кожної країни. Сьогодні коли всі види палива постійно дорожчають, проблема енергозбереження стала однією з найактуальніших. Особливо це важливо, коли йдеться про тепло і затишок у будинках і квартирах. Теплова енергія витрачається через вікна, двері, «голі» труби, стіни, дах та підвал будинку. Тому на даний час проекти з енергоефективності є найактуальнішими.

Основними заходами запропонованого проекту є:

- заміна вікон у під’їздах;

- заміна тамбурних дверей (з доводчіком та алюмінієвим порогом)

- заміна зношеної ізоляції трубопроводу центрального опалення на горищі

Як наслідок, заміна вікон та тамбурних дверей у під’їздах поліпшить умови перебування в місцях загального користування, а завдяки заміні ізоляції трубопроводу - буде економічно використано теплоносій для обігріву квартир, а не горища. А все разом - знизить витрати теплової енергії, поліпшить температурну комфортність в приміщеннях, значно покращить екологічний та санітарний стан у середині будинку, а значить і у кожного мешканця нашого будинку.

Обсяг коштів та джерела фінансування:

Загальний бюджет проекту складає 222,50 тис. грн. з них:

200,00 тис. грн. фонд конкурсу

22,50 гне. грн. власний внесок ОСББ «Кропивницького 19»


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради