Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Створення сучасного спортивно-ігрового дитячого майданчика `Містограй` на території КНВК `Загальноосвітня школа-інтернат №9` (ГО `Всеукраїнський лицарський орден православних козаків ім. І.Сірка`)

Однією з першорядних проблем нашого буття є проблема здоров'я нації. Виняткову роль у її розв'язанні відіграє фізичне виховання, яке водночас є важливим засобом формування особистості. Тому питання створення умов для фізичного виховання та занять спортом є пріоритетним напрямком діяльності для Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат №9 1-ІII ступенів з посиленою спортивною підготовкою» та актуальним для сучасного закладу освіти.

Зазначимо, що в закладі на сьогоднішній день виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування - 41 чол., діти з сімей батьків-одинаків - 7 учнів, з малозабезпечених сімей -8 чол., з багатодітних сімей - 33 учня. Особливого значення набуває той факт, що до школи прибувають діти молодшого шкільного і навіть дошкільного віку. Відтак створення спортивно-ігрового майданчику на пришкільній території стане головним центром відпочинку та проведення рухливих ігор, змагань, прогулянок під час перерв дітлахів, що потребують особливої уваги. А також буде першим кроком у становленні інноваційної моделі взаємодії школи, сім’ї та громадян, що забезпечить формування ціннісного ставлення до здоров'я дітей, які потребують додаткової уваги. Збереження, ремонт і утримання майданчика у належному стані буде здійснюватися використовуючи резерви загальноосвітнього закладу шляхом забезпечення охорони даного об’єкта сторожовою службою закладу, прибирання майданчика - органом самоврядування школи у дні довкілля, що систематично проводяться у закладі.

 

Перелік укрупнених заходів проекту:

  1. Моніторинг ринку дитячих майданчиків та відповідні розрахунки закупівлі необхідних товарів та видів діяльності

  2. Скласти план - графік з реалізації заходів проекту: визначити перелік основних завдань і робіт, у співвідношенні з наявними ресурсами, визначенням термінів реалізації, виконавців, обсягом фінансування

  3. Провести поетапні монтажні та інші необхідні види робіт у відповідності до плану реалізації проекту.

  4. Підвести підсумки реалізації проекту та обговорити з шкільною громадою його подальший розвиток.

 

Очікувані результати проекту:

оздоровлення вихованців школи шляхом залучення їх до активних занять фізичною

культурою і спортом;

- забезпечення батькам безпечного і цікавого місця для проведення годин сімейного

дозвілля;

впровадження у школі різноманітних оздоровчих та профілактичних, святкових масових

заходів з урахуванням індивідуальних особливостей вихованців.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування:

Фінансування проекту планується за рахунок коштів конкурсу «Громадський бюджет» - 199641 гри. , а також за рахунок власного внеску організації - учасника конкурсу та його партнерів - 24324 грн. Загальний бюджет проекту складає 223965 грн.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради