Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Оновити та заощадити (ОСББ `50 років Жовтню-34`)

Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон в житловому будинку № 34 по вул.50 років Жовтню - головна мета проекту. Проблема енергозбереження на межі тисячоліть перетворилась в одну з найважливіших загальнолюдських проблем. Значний рівень енергозалежності України в умовах невпинного подорожчання енергетичних ресурсів означає безальтернативність якнайшвидшого переходу до новітніх енергозберігаючих технологій та гостру необхідність підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів.

У зв’язку з цим все більш важливого значення набуває проблема енергозбереження та енергоефективності. Проект покликаний вирішити одну з найважливіших задач сьогодення: максимально зберегти тепло в будинку й істотно скоротити витрати на опалення, економити енергоресурси, зберігаючи їх, створити комфортні умови проживання мешканців ОСББ «50 РОКІВ ЖОВТНЮ 34». Результатом реалізації проекту буде усунення до 37% втрат тепла в будинку (якщо взяти всі тепловтрати за 100%).

Реалізація проекту «Оновити та заощадити» буде здійснюватись Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «50 РОКІВ ЖОВТНЮ 34». Основними заходами проекту є залучення максимальної кількості мешканців будинку для виконання робіт, які не потребують кваліфікованих спеціалістів (демонтаж старих вікон, завантаження та вивезення сміття, відновлення відкосів), для ефективного та економного використання фінансів.

Отже, в результаті встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон в під’їздах житлового будинку ми отримаємо:

зменшення кількість теплоносія на обігрів будинку;

збереження тепла в приміщенні.

Загальний бюджет проекту складає 96 400,00 грн. Через те, що ОСББ «50 РОКІВ ЖОВ1НЮ 34» не має достатніх коштів на самостійну реалізацію даного проекту, проект може бути здійснено лише за фінансової підтримки міського бюджету та частково — з бюджету ОСББ «50 РОКІВ ЖОВТНЮ 34». Для реалізації проекту необхідна сума фінансової допомоги - 80 000,00 грн.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради