Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Благоустрій мікрорайону Гірницький, шляхом створення спортивно-паркової зони (ГО `За рідне місто`)

Актуальність

До депутатів Саксаганської районної ради (Криворотнього 1.1., Хотькіна В.А., Гузачової О.О., Дільної В.С., Коваленка О.В.) надходять численні звернення від жителів мікрорайону Гірницький - прохання про допомогу у вирішенні питання благоустрою занедбаної території біля будинків №№ 2, 6, ". 8, 9, 25, 27, Криворізької загальноосвітньої школи №68, та створення на цій ділянці зони для відпочинку і заняття спортом. Разом з тим активістами Громадського об'єднання «За рідне місто», станом на 27.04.2016р., зібрано 446 підписів мешканців прилеглих до пустиря багатоповерхівок на підтримку створення на мікрорайоні Гірницький спортивно-паркової зони.

 

Перелік заходів

Опитування мешканців мікрорайону Гірницький щодо концепції благоустрою зазначеної території; залучення представників спортивних організацій, фахівців ландшафтного дизайну, партнерів по проекту, спеціалістів із благоустрою та створення паркових зон для вироблення стратегії щодо реалізації проекту; підготовка ділянки; закупівля і монтаж конструкцій для спортивного майданчика, лавочок, урн, будівельних матеріалів для пішохідних доріжок, а також доріжки для катання на роликах; взеленення території.

 

Результати реалізації

Створення на мікрорайоні Гірницький зони для заняття спортом, дозвілля та відпочинку усіх категорій місцевих жителів.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування

Загальна сума проекту складає 555 000 гри., із них: 499 500 гри. - кошти фонду конкурсу і 55 500 грн. - спільні кошти (власні і партнера проекту).


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради