Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Комфортний будинок (ОСББ `Інгулець- 23`)

На сьогоднішній день одна з най актуальних тем - це термомодернізація багатоквартирних житлових будинків, зниження споживання енергоносіїв. У період 70-80 років здійснювалася інтенсивна забудова житлового фонду. Система централізованого теплопостачання задовольняла потребу у теплі споживачів. Вартість теплової енергії була низькою, тому економили на будівельних конструкціях за рахунок невеликої товщини стін огороджувальних конструкцій, на двохшаровому заскленні вікон, на недосконалих дешевих системах опалення.

Та ситуація, яка склалася на сьогоднішній день в Україні с такою, що плата за опалення квартир складає значну частину загальної квартирної плати. Вочевидь є необхідність застосування нових сучасних технологій, які здатні забезпечити перехід до оплати у кількостях пропорційних практичному використанню теплової енергії.

Тому, даний проект націлений на проведення робіт по капітальному ремонту системи опалення та технічному переоснащенні індивідуального теплового пункту будинку №41 по вул. Каткова. Під час проведення робіт будуть замінені трубопроводи, запірна арматура, теплова ізоляція. Встановлена система автоматичного регулювання теплового потоку відповідно до температури повітря. В наслідок реалізації цих заходів будуть ліквідовані аварійні витоки теплоносія, скоротяться витрати теплової енергії за рахунок збалансованої роботи системи опалення та створені більш комфортні умови в квартирах мешканців будинку.

Для реалізації даного проекту потрібні кошти у сумі 534 851,00 гривень. Джерелами фінансування є бюджет Конкурсу в розмірі - 481 365,00 гривень та власні кошти мешканців будинку №41 по вул. Каткова, в якому створене ОСББ «Інгулець-23», в розмірі - 53 486,00 гривень.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради