Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Світле майбутнє нашого будинку (ОСББ `Землячки-3`)

Актуальність проекту

Енергоефективність є одним з головних показників розвитку економіки кожної країни.

Наше місто Кривий Ріг - одне з самих енергоємних міст області, тому має невідкладну проблему в скороченні енерговитрат. Зараз в такий нелегкий час, коли всі види палива постійно дорожчають, проблема енергозбереження є однією з найактуальніших, а саме, коли йдеться про економію тепла і затишок в будинках і квартирах, адже саме на опалення житлово-комунального господарства в нашій країні витрачається більша частина виробленої енергії.

Спеціалісти тепломереж та теплопостачання давно довели істину, що частина теплового потоку може бути втрачена через:

  • вікна (майже 40%);

  • дах (до 20%);

  • стіни та підлога (20%);

  • підвал будинку(20%).

Таким чином, в нашому будинку - який введений в експлуатацію в 1961 році, в під’їздах існують нещільно зачинені дерев’яні вікна та не має міжтамбурних дверей; міжпанельні шви - зруйновані, тому в зимовий період в під’їздах температура доходить до -10-15 °С , а стіни стають вологими та холодними, з’явилася цвіль та грибок у квартирах. Таким чином, найбільша втрата тепла у під’їздах нашого будинку — це витік назовні теплого повітря. Щоб зменшити втрати теплого повітря необхідно усунути наслідок втрат та підвищити герметичність приміщення.

Проект «Світле майбутнє нашого будинку» спрямовано на скорочення витрат на освітлення, а також збереження теплової енергії житлового будинку №3 по вулиці Землячки ОСББ «Землячки-З».

Задля досягнення цих задач проект включає наступні заходи:

  1. Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон та міжтамбурних дверей в під’їздах житлового будинку.

  2. Відновлення міжпанельних швів будинку.

  3. Встановлення енергозберігаючих систем LED освітлення в місцях загального користування та підвального приміщення будинку і з заміною електропроводки.

 

Обсяг коштів, необхідних для реалізації мініпроекту

Загальний бюджет проекту складає  218850,00 грн. Фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією цього проекту, передбачається: за рахунок коштів міського конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» – 196950,00 грн., за рахунок коштів мешканців будинку – 21900,00  грн.(10%)


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради