Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Впровадження заходів енергозбереження `Теплий затишок` (ОСББ `Інгулець -27`)

Проект впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий затишок» спрямовано на виконання рішення виконавчого комітету Криворізької міської ради від 13.04.2016 року .V 165 «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»».

Актуальність даного проекту полягає в скороченні енергоспоживання і поліпшення якості надаваних послуг. Для реалізації даного проекту планується виконання робіт, спрямованих на термомодернізацію житлового будинку - № 22 по пр. Перемоги в м. Кривий Ріг. Ці роботи будуть спрямовані на застосування енергоефективних заходів, що виражаються в заміні старих вікон - міжповерхових сходових прольотів. Крім Низьких геплотехнічних характеристик, старі вікна до того ж недостатньо герметичні, а значить у результаті їх заміни при неминучому підвищення вартості енергоносіїв, плата за комунальні послуги зменшиться.

В ході реалізації проекту силами мешканців ОСББ «Інгулець-27» планується виконати демонтаж та вивезення на утилізацію існуючих дерев'яних віконних блоків, встановлених на сходових майданчиках під'їздів. Виготовлення та монтаж металопластикових вікон планується здійснити спеціалізованою організацією- підрядником.

В результаті втілення запланованих заходів ОСББ «Інгулець-27» виконає роботи, спрямовані на термомодернізацію багатоповерхового житлового будинку; скоротить енергоспоживання і поліпшить якість наданих послуг; отримає економічний ефект, внаслідок якого зменшить суми до оплати за опалення.

Для реалізації цих робіт, спрямованих на термомодернізацію житлового будинку, ОСББ «Інгулець-27» потребує цільового фінансування в розмірі - 150 000, 00 (ста п’ятдесяти тисяч) гривень. З яких, суму у розмірі - 135 000, 00 гривень планується залучити за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до конкурсу проектів Громадський бюджет», а сума в розмірі 15 000, 00 - буде власним внеском мешканців будинку, в особі - ОСББ.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради