Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Будівництво універсального спортивного майданчика (ГО `Криворізька агенція регіонального розвитку`)

Проблема дефіциту процвітання здорового покоління набуває все більшої актуальності. Протягом останніх десятиліть у нашому місті спостерігається негативна тенденція зниження рівня здоров'я дітей, підлітків та молоді в цілому. Здорова сім'я - це здорове суспільство. Низький рівень спортивного життя нашого міста, становить величезну загрозу соціального характеру. Велика роль у вихованні здорового духу належить фізичній культурі та спорту.

Наше суспільство зацікавлене в тому, щоб молоде покоління росло фізично розвиненим, здоровим, життєрадісним. Однак відсутність на території мікрорайону Даманський відкритого спортивного майданчика спеціально обладнаного для таких видів спорту як «баскетбол» і «волейбол» не дозволяють задовольнити потребу всіх бажаючих у спортивному дозвіллі.

Ідея реалізації проекту будівництва відкритого спортивного майданчика на території мікрорайону Даманський в Тернівському районі виникла у небайдужих до спорту гравців баскетбольної команди ПАТ«Північний ГЗК», а також жителів мікрорайону спрямованих на популяризацію та підвищення престижу здорового способу життя, формування нової політики здоров’я в підлітковому та молодіжному середовищі.

 

Проектом реалізується комплекс заходів, спрямованих на:

розвиток нових форм соціального партнерства громадських оргганізацій, ЗМІ в інтересах охорони здоров’я населення та навколишнього середовища;

орієнтацію молоді на змістовні види організації дозвілля (спорт, творчість, туризм, добровольча діяльність) через пряме інформування, Інтернет і ЗМІ;

формування готовності молоді до соціально-значущих робіт як всередині особистісного механізму здорового і безпечного способу життя.

 

Результатом впровадження проекту є створення універсального відкритого спортивного майданчика на мікрорайоні Даманський, а також:

  • Залучення дітей та молоді до занять такими видами спорту як б баскетбол і волейбол;

  • Подолання тенденції несприятливого розвитку демографічних процесів, створення умов для стабілізації чисельності населення мікрорайону, а також міста в цілому;

  • Поліпшення здоров'я і збільшення очікуваної тривалості життя населення;

  • Забезпечення сприятливих умов для розвитку здібностей кожної людини;

  • Сприяння поширенню ідеї привабливості здорового способу життя;

  • Створення умов для розвитку у місті Кривий Ріг масовості спорту та спорту вищих досягнень.

  • Створення комплексного і корисного для здоров'я місця проведення для жителів не тільки Тернівського району, а й міста вцілому.

Реалізація проекту буде проходити за активної участі та контролі активістів та депутатського корпусу Громадського об’єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО». Ефективна реалізація проекту можлива за умови фінансової підтримки необхідної для будівництва універсального відкритого спортивного майданчика яка складає близько - п’ятиста тисяч гривень.

Загальна вартість проекту - 443 366 грн, сума з бюджету конкурсу 391 366 грн.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради