Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Науково-дослідницький центр «Таємниці рослинного світу для дітей» (ГО `Інститут управління знаннями`)

У  Національній  доктрині розвитку освіти в Україні у ХХІ столітті наголошено, що система загальної середньої та позашкільної освіти повинна забезпечувати підтримку обдарованих дітей і молоді,  різносторонній  розвиток у них творчих обдарувань, формування навичок самоосвіти і самореалізації особистості.

Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту. Сьогодні якісно нова система національної екологічної освіти має забезпечити підготовку молодого покоління, спроможного вийти зі стану екологічної кризи, подолавши споживацьке ставлення до природи. Ефективним засобом формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища є безпосередній контакт людини з природою. Важливу роль у цьому аспекті відіграє Криворізький ботанічний сад.

Позашкільна біологічна та еколого-натуралістична освіта безумовно відіграє важливу роль у розвитку та становленні обдарованих учнів. Сприяє їх творчим та науковим звершенням. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів Жовтневого району» є лідером еколого-натуралістичної освіти міста Кривого Рогу. Випускники позашкільного закладу є провідними фахівцями наукових та медичних установ міста, області та країни.

«Науково-дослідницький центр «Таємниці рослинного світу для дітей» це відмінна платформа для розвитку обдарованості і творчих здібностей школярів. Це у якомусь сенсі - «науковий інкубатор», місце де учні отримують старт у «велику науку». Ключовими цінностями в цьому аспекті роботи є, безумовно, здоров’я, самореалізація, вільна творчість дітей, їх соціалізація та підвищення освіченості.

Сумісно з Криворізьким ботанічним садом Національної академії наук України у рамках реалізації проекту, буде створено якісно-нові умови для навчання, практичної діяльності, написання науково-дослідницьких робіт, профорієнтації підростаючого покоління. А саме, створено «Навчально-тренінговий центр для обдарованої молоді на базі КПНЗ «Станція юних натуралістів Жовтневого району», «Експертно-консультативний центр для учнів Малої академії наук України «МАНLab», Інформаційно-комунікаційний центр та модернізовано «Вільну лабораторію FreeLab-Eco».


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради