Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Відновлення якісного водопостачання для комплексу багатоквартирних будинків `Муравейник` (ОСББ `Муравейник-13`)

Актуальність проекту:

Ситуація, яка склалася в багатоквартирному будинку по вул. Землячки, 13 ОСББ «Муравейник-13» та в цілому по житловому комплексу «Муравейник», потребує нагальних і рішучих дій. В підвалі будинку ОСББ «Муравейник-13» проходить транзитний водопровід питної води, через який живляться мешканці ОСББ та навколишні будинки за адресою вул. 22 Партз'їзду, буд. 2, 4, 6, 8. Через застарілість мережі відразу в декількох місцях постійно витікає вода. Підвал заповнений водою, що призвело до виходу із строю будинкового теплового лічильника. Підвищена вологість призводить до порушення санітарних норм для мешканців будинку. На стінах та перекритті підвалу з'являються тріщини, через усадку. Для мешканців сусідніх будинків є постійна загроза потрапляння брудної води в питний водопровід. Термінова заміна старого водопроводу та відновлення роботи теплолічильника – той перелік нагальних заходів, який допоможе зупинити подальше погіршення технічних та екологічних проблем, поліпшить комфортність проживання для мешканців та допоможе зберегти будинок від подальшого руйнування.

Перелік заходів проекту

В ході реалізації проекту передбачається провести наступні заходи:

  1. Виконати та погодити проект на заміну транзитного трубопроводу;

  2. Провести роботи з демонтажу та прокладанню трубопроводів;

  3. Отримати технічні умови КПТМ «Криворіжтепломережа»;

  4. Виконати та погодити проект на встановлення тепло лічильника;

  5. Провести увесь комплекс робіт пов'язаний з заміною теплолічильника та відновленню обліку теплової енергії по житловому будинку вул. Землячки, 13.

 

Результати реалізації проекту

результатом реалізації проекту буде відновлення якісного водопостачання на комплекс багатоповерхових житлових будинків «Муравейник», покращення санітарної та екологічної ситуації, як для всього комплексу в цілому, а особливо для мешканців ОСББ «Муравейник-13». Відновлення обліку теплової енергії в жилому будинку вул. Землячки, 13.

Обсяг коштів та джерела фінансування

Для реалізації даного проекту потрібні кошти у сумі 302 000,00 гривень. Джерелами фінансування є бюджет Конкурсу в розмірі – 271 500,00 гривень та власні кошти мешканців будинку №13 по вул. Землячки, в якому створене ОСББ «Муравейник-13», в розмірі – 30 500,00 гривень.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради