Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Вікна з енергоефективними склопакетами - крок до сучасного комфортного будинку (ОСББ `Косіора 52`)

Актуальність проекту

Враховуючи швидке зростання цін на енергоносії, енергоефективність стає питанням номер один для кожного з нас.

Беручи до уваги те, що Кривий Ріг є одним із самих енергоємних міст Дніпропетровської області, наше місто має невідкладну потребу в скороченні енерговитрат. Чергове зростання цін на енергоносії змушує усіх мешканців міста вживати заходів щодо скорочення тепловтрат. Мешканці житлового будинку №52 по вулиці Косіора м. Кривий Ріг мають низку проблем, пов'язаних з скорочення тепловитрат та збереження теплової енергії. Інноваційна, соціально-економічна спрямованість проекту полягає в збереженні тепла, зниженні споживання теплової енергії та комфортності проживання мешканців у своєму будинку. Адже сучасні металопластикові вікна стійкі практично до всіх видів метеорологічних впливів, що особливо важливо в умовах підвищеної вологості. Металопластикові вікна не вимагають спеціального догляду й додаткової обробки та мають високі показники по теплоізоляції й звукоізоляції.

Перелік заходів проекту

Заміна старих зношених вікон на сучасні металопластикові вікна.

Роботи по даному проекту

В ході виконання робіт будуть демонтовані існуючі вікна з високим рівнем зношеності та встановлені сучасні енергозберігаючі металопластикові вікна, які забезпечать комфортні умови всередині приміщення та поліпшить санітарний стан під'їздів та значно знизять витрати теплового ресурсу.

Результати реалізації проекту

Від реалізації даного проекту очікуються загальна економія витрат на опалення житлового будинку в розмірі 10-15% на рік за рахунок зменшення теплових втрат, також буде зменшено шумовий дискомфорт через близьке розташування автошляху з насиченим транспортним потоком та зменшено шкідливий вплив промислового пилу.

Обсяг коштів та джерела фінансування

Загальний обсяг фінансування даного проекту складе 56000,00 гривень. Фінансування планується здійснювати за рахунок Конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» у розмірі 50000,00 гривень та власні кошти мешканців житлового будинку - 6000,00 гривень.


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради