Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд проекту

Покращення умов перебування дітей та створення ігрової зони у дитячому відділенні 8ї міської лікарні (ДОБО `Ти не один`)

Актуальність: Діти — це наше майбутнє і в першу чергу наш проект спрямований на те, щоб дітям надавали якісні умови лікування та перебування.

 

Так як 8-ма міська лікарня, яка знаходиться за адресою: Тернівський район, вул. 23-го Лютого 55, має великі дитячі відділення, які спрямовані на великий обсяг лікування дітей і є єдиною та унікальною лікарнею нашого міста та прилеглих територій, яка надає такий широкий спектр послуг лікування дітей, то цей проект буде спрямований на велику кількість дітей та їх батьків, які потребують лікування у дитячих відділеннях 8-ї міської лікарні.

 

Перелік заходів: Ми плануємо відремонтувати палату для новонароджених, палату інтенсивної терапії у відділенні дитячої хірургії та облаштувати хол дитячого відділення неврології під ігрову зону. Загальна площа чотирьох палат та ігрової зони 60 м.кв. Основними заходу ремонту палат та ігрової зони буде: заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові вікна та двері. Заміна стояків опалення, монтаж нових радіаторних батареї. Монтаж нової електропроводки та світильників освітлення. Монтаж гіпсокартонних стін і натяжної матової стелі. Фарбування стін водною емульсією в яскраві кольори. Монтаж плит 08В на підлогу. Монтаж лінолеума на підлогу. Облаштування палат 5ма ліжками, матрацами та комплектами білизни, 2ма приліжковими тумбами. Облаштувати палати жалюзі на вікна, шторами, плафонами та лампами освітлення. Закупити шведську стінку, 6 дитячих столиків, 18 стільчиків, 6 телевізор, миючі дерев’яні та пластикові іграшки, 1 дитячу шафу для іграшок, настільні та розвиваючі ігри у ігрову зону.

 

Результати реалізації: В результаті відремонтованих палат- буде створене комфортне перебування дитини та цікаве проводження у лікарні вільний від лікування час. Щодня після ремонту від 5 дітей можуть користуватися палатами та від 10 дітей ігровою зоною.

 

Обсяг коштів та джерела фінансування: Загальна вартість проекту 222 000 грн, з яких 199 540 грн - за кошти конкурсу, 22 460 - грн за власні кошти благодійної організації «Ти не один».


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради